Cloud Migration Services

 Kurumsal hizmetlerinizi ve teknolojilerinizi buluta aktarmaya yardımcı olan çevik ve esnek cloud migration hizmeti sunmaktayız. Kapsamlı bir yaklaşım, eylem planı ve bunların hepsiyle kesintisiz çalışma yaparak size yardımcı oluyoruz.

Günümüz trendini göz önünde bulundurarak paralel olarak çalışıyoruz. Biz, işinizi büyütmenize yardımcı olan çeşitli bulut seçenekleri sunan en iyi bulut geçişi hizmeti sağlayıcısı şirketiyiz. Dikkatli bir planlama, hazırlık, metodoloji ve stratejilerle çalışmalarımız migration gerçekleştirmek için her alanda gelişir.

Kullanıcıların BT engelleriyle engellenmek yerine temel işlerine odaklanmalarına yardımcı olmak için bir vizyonla çalışırız. Bulut tabanlı hizmetlerimiz entegrasyon, geçiş, güvenlik ve daha fazlasını kapsamaktadır.

Veri Geçişinden Önce Bulut Keşfi

Tek bir iş yükü taşımadan önce keşif ekibimiz, iş hedeflerinize ulaşacak bir eylem planı yapmak için sizinle birlikte çalışır. Kurumsal bağımlılıklarınızı değil, dünya standartlarındaki raporlar ve veriler yardımıyla onları bulut için optimize eden yalın bir geçiş stratejisi tasarlamak için migration takımı ile birlikte çalışırken, uygulama bağımlılıklarınızı, kurumsal varlıklarınızı, migration hareket gruplarınızı ve benzersiz işletme düşüncelerinizi öğrenir, buna göre en iyi çözümü sunar.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle İletişime Geçin