IT Yönetim Hizmetleri

Arge ICT, her büyüklükteki işletmeler için Yönetilen Altyapı çözümleri sunan lider bir kuruluştur. Güvenlik duvarı ve güvenlik cihazı yönetimi, sanallaştırma hizmetleri, sunucu ve işletim sistemi hizmetleri, yedekleme uzmanlığı ve daha fazlasını içeren geniş bir portföy ile Arge ICT, altyapı yönetimindeki iş ortağınız olarak çalışabilir ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayan özel bir çözüm oluşturabilir organizasyon.

Firewalls

Kritik işletme verilerini güvenli ve korumak her BT organizasyonunun önceliğidir. Tek başınıza geçme – Arge ICT’ın Yönetilen Altyapı uzmanlarından oluşan ekibi, en hayati sistemlerinizi, ağlarınızı ve kaynaklarınızı korumaya hazırdır.

Arge ICT Yönetilen Güvenlik Duvarı Servisi, güvenlik duvarları ve güvenlik cihazı yönetimi, tehdit ve güvenlik açığı algılama, web filtreleme ve daha fazlasıyla BT sistemleriniz için çok önemli savunma sağlar.

Yönetilen Güvenlik Duvarı Hizmetinin Yararları

 • Uzman Güvenlik Yönetimi- Arge ICT, deneyimli ve ayrılmış güvenlik uzmanlarından oluşan bir ekiple BT organizasyonunuzu güçlendirir; böylece işinizi yürütmeye odaklanabilmeniz için saat izleyebilirsiniz
 • En İyisi Teknolojisi- Arge ICT, kritik sistemleriniz için en üst düzeyde korunma sağlamak için önde gelen işletme sınıfı güvenlik duvarlarını ve güvenlik aygıtlarını çalıştırır ve yönetir
 • 7/24 Destek- Arge ICT 24 saat izlemeyi sürdürür, bu nedenle yardımın istediğiniz zaman mevcut olduğunu rahatça söyleyebilirsiniz.
 • Tehdit Değerlendirme ve İzleme- İşletmelere bakan tehlike haritası sürekli olarak gelişmektedir. Arge ICT sizi proaktif izleme ve endüstride önde gelen veri koruma önlemleri ile korur

Sağlanan Güvenlik Duvarı Özelliklerini Geliştirin

 • Sınırsız donanım bakımı ve değiştirilmesi
 • Uzaktan yapılandırma ve sorun giderme
 • Ağ geçidi anti-virüs ve casus yazılım önleme
 • Premium içerik filtreleme
 • Saldırı önleme
 • Tümleşik kablosuz erişim
 • SSL VPN erişim ve yönetimi
 • Yapılandırma yedekleme ve geri yükleme
 • Ağ etkinliği hakkında gerçek zamanlı raporlama

Virtualization

Arge ICT üzerinde yönetilen sanallaştırma hizmetleri ile maliyetleri düşürün ve verimliliği artırın.

Arge ICT’nin sanallaştırma uzmanı ekibi, kuruluşunuzun altyapı modernizasyon hedeflerini gerçekleştirmesine, sunucuları konsolide etmesine, kullanım oranını arttırmasına ve son kullanıcılara hızlı ve tepkisel bir hizmet sunmasına yardımcı olabilir.

VMware çözüm ortağı olan Arge ICT, BT operasyonlarınızı hızlandırmak için şirketinizin ihtiyaç duyduğu derin bilgi ve güçlü teknoloji platformlarına sahiptir.

Yönetilebilen Sanallaştırma Hizmetleri Faydaları

 • Yönetilen sanallaştırma hizmetleri, işletmenizin donanımları konsolide etmesine, iş yükünü hafifletmesine ve son kullanıcılara yeni hizmet seviyeleri sunmasına yardımcı olabilir.
 • Arge ICT bir VMware çözüm ortağıdır ve personelimiz, sanallaştırma teknolojisinde derin uzmanlığa sahiptir.
 • VMware sanallaştırma teknolojisinin gücü ile, katı donanım dağıtımlarını geride bırakın ve değişen talepleri karşılayacak kadar esnek, dinamik altyapı keşfetmek, hepsi de Arge ICT yardımcı uzman ekibi tarafından yönetilmektedir.

Sanallaştırma Hizmetlerinin Özellikleri

 • VMware sertifikalı sanallaştırma çözümleri
 • Sunucu birleştirme ve kullanım iyileştirme
 • Sanal yapıyı tek noktadan yönetmek
 • Sanallaştırılmış Felaket Durum Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümleri
 • Otomasyon ve performans denetimleri
 • Uzak ve Şube yönetimi çözümleri

Networking

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ağ bağlantısı hizmetini sağlar. Router ve Switch gibi ekipmanları yönetmeye ihtiyaç duymadan, kurumsal sınıf ağların tasarımından kurulmasına kadar Arge ICT, kuruluşunuzun ağ performans hedeflerinize ulaşmasına yardımcı olacak uzmanlığa ve deneyime sahiptir.

Sanal Özel Ağ (VPN), WAN / LAN çözümleriniz hangi marka yada hangi ürün olursa olsun

Işinde uzman ve mühendis ekibimiz tarafından güvenli şekilde yönetilmektedir.

Arge ICT operasyon ekibi 7/24 ağ altyapınızı monitör eder. İşletmeniz için maksimum kullanılabilirlik, performans güvenilirliği ve veri güvenliği sağlar.

Arge ICT Yönetilen Ağ Hizmetlerinin Faydaları

Güvenilirlik ve Performans Düzeylerine Ulaşın.

Arge ICT kuruluşunuza, işiniz için sağlam bir kurumsal sınıf altyapısı sunarak, kendi ağ mühendislerinin eşsiz ağ teknolojisi ve benzersiz uzmanlığını sağlar.

7/24 Monitoring

Arge ICT, kritik iş ağlarınız için 24 saat sürekli izleme olanağı sunar. Böylece maksimum çalışma süresi, gerçek zamanlı uyarı ve en üst düzeyde veri güvenliği garantisi sağlar

Basitleştirilmiş Ağ Yönetimi ve Dağıtımı

Arge ICT, altyapı yönetim sürecini basitleştirir ve işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarına uyan özel bir çözüm sağlayacak esnek bir ağ hizmetleri sunar.

Arge ICT Yönetilen Ağ Hizmetleri Özellikleri

Arge ICT mühendisleri tarafından yönetilen Cisco, Fortinet ve diğerlerinin öncü teknolojisi

Sunucu performans izleme ve uyarı-CPU ve bellek kullanımı, disk alanı, sıcaklık vb.

Olay günlüğü arşivleme ve izleme

Virüs ve casus yazılım tarama ve uyarı

Saldırı tespiti ve güvenlik denetleme hizmetleri

Backup and Recovery

Güç kaybı, sel, yangınlar, fırtınalar ve diğer öngörülmeyen olaylar da dahil olmak üzere, BT altyapısının karşı karşıya olduğu tehditler giderek artmaktadır. Günümüz iş ortamında, şirketlerin güvenebileceği sistemlerde herhangi bir aksama, büyük maliyetler ve sonuçlar doğurabilir.

Arge ICT, riskleri azaltmak ve kritik kaynakları korumak için işletmenizin güvenebileceği kanıtlanmış ve test edilmiş yönetilen yedekleme ve kurtarma çözümleri sunar.

Arge ICT, işletme verilerinizi ve kaynaklarınızı güvence altına almanıza yardımcı olmak için 7/24 hazır bekleyen özel teknoloji platformlarımız ve uzman personellerimiz tarafından desteklenir. En iyi riskleri belirlemek, kurtarma hedeflerine öncelik vermek ve işletmeniz için kapsamlı bir yedekleme planı oluşturmak için Arge ICT ekibinin Backup ve Recovery deneyiminden yararlanın.

Servers & OS

Arge ICT’de yönetilen sunucu ve işletim sistemi çözümleri ile zaman kazanın ve riski azaltın. Sunucuları ve işletim sistemlerini güncelleştirmek ve korumak sınırlı BT kaynaklarını hızlı bir şekilde boşa çıkarabilir. Yamaları elle uygulayıp güncelleme yüklemek yerine, yenilikçiliğe odaklanın ve işletmelere yeni hizmetler sunun.

Arge ICT tarafından yönetilen sürüm güncellemeleri ve bildirimleri ile sunucu altyapı bakımı riskini alın ve kritik görev sistemlerinizde yeni güvenlik ve istikrar seviyeleri elde edin. Son kullanıcıdan altyapıya kadar Arge ICT, işletmenizin tam ihtiyaçlarına uygun esnek bir çözüm paketine sahiptir.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle İletişime Geçin