NEDEN HAAS?

Aylık ücret karşılığında donanım, yazılım, bakım ve bazen de kurulum içeren paketleri satın alındığı bir iş modelidir. HaaS kapsamında müşteriler yalnızca hizmetleri için ödeme yapıyor; dolayısıyla, HaaS sözleşmeleri genellikle bir hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA) içerir.

HaaS modeli, küçük veya orta ölçekli işletmelerin çalışanlarına son teknoloji ürünü donanımları düşük maliyetli bir şekilde sunmaları için uygun maliyetli bir yol izleyebilir.

ARGE ICT HARDWARE AS A SERVICE (HAAS)HaaS, görünürlük, kontrol ve finansal avantaj sağlamak ve BT altyapınızı yönetmek için Arge ICT tarafından verilen bir hizmettir. RoadMap teknolojileri, aylık ücretle, çalışanlarınızın kullandığı ekipman ve cihazların sağlanmasından ve bakımından sorumlu olacaktır. İş istasyonları, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve sunucular gibi teknolojiler artık sermaye yatırımı ve öngörülemeyen işletme giderleri gerektirmeyecek. Cihazlar güncel kalacak ve çalışanların günlük işlerini yönetmek için yoğun olarak kullandıkları uygulamalarını çalıştırmaya hazır olmasını sağlayacaktır.

HaaS, uygulama ve teslimat seçenekleri ile, BT operasyonlarınızı nihai öngörülebilirliği ve vergi avantajı ile tüm işleyişinizi hızlandıracaktır.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle İletişime Geçin