NEDEN EAAS?

BT hizmetleriniz için elde ettiğiniz yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırken, uzman bir hizmet modeli satın alarak işletmenizin maliyetlerini düşürmek için kullanılan bir hizmettir.

Kurum içi BT departmanı, büyük işletmelerin rahatlık ve gereksinimi olsa da, birçok küçük veya orta ölçekli işletmelere, yüksek miktarlı mali gider sıkıntısı yaşatmaktadır. Kurum içi çalışan BT personelinize aşırı iş yükü binmektedir. Dolayısı ile bu durum işletmenizin çalışamaz duruma düşmesine sebebiyet verir ve şirketinize ek personel maliyeti olarak geri dönmektedir.

ARGE ICT EXPERT AS A SERVICE (EAAS)

Arge ICT, işinizi büyütüp çalışılabilir duruma getirebilmek için neye ihtiyaç duyduğunuz konusunda elle tutulur bir danışmanlık ve uzman mühendis kadrosu ile geniş bir BT hizmeti sunar. İhtiyacınız olan tüm BT hizmetlerini zaman kaybetmeden 7/24 Yardım Masası ekibimizden sağlayabilirsiniz.

Bu maliyet tasarrufu sağlayan ve devrim niteliğindeki hizmet artık özel bir hizmet modeli olarak Arge ICT EAAS aracılığıyla mümkün oluyor. Kapsamlı bir teknik bilgi sergileyen uzman mühendis ekibimiz, ne zaman ve nerede olursanız olun, sizin için hazırdır.

İşinizle ilgili büyük sorunlar olması durumunda öncelikli ortaklıklarımız olan Microsoft, VMware, Fortinet, Maxta, ve DellEMC gibi şirketlerden kriz yönetimi konusunda güvence sağlanmaktadır.

EAAS’IN FAYDALARI

ÖDEME KOLAYLIĞI

Yalnızca kullandığınız şeyleri ödeyerek tasarruf edin. Asgari süreli sözleşmeler konusunda kişileri işe almak zorunda kalmadan uzman BT departmanının avantajlarını ve güvenliğini elde edin.

İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA

Servislerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmetinizdedir. İhtiyacınız olan hizmetleri ve desteği sunabilmek için uzmanlarımız telefon ve e-posta ile tarafınıza hazırdır.

UZMAN GÜVENCE

Alanında uzman ve bilgi birikimi yüksek, profesyonel BT danışmanları istihdam ediyoruz.

YENİLİKÇİ

Hizmetlerimiz, dünün teknolojisinden uzaklaşmanıza ve daha fazla maliyet tasarrufu sağlarken iş gücünüzü ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için sanallaştırma ve bulut

servisleriyle güncel olmanızı sağlar.
Ufukta yaklaşmakta olan dijital dönüşümün mobilite, güvenlik, bulut ve diğer yönlerini benimsemek isterseniz, işletmenizin hedeflerinden ödün vermeksizin tüm bu süreci yönetmek için stratejik vizyon ve bütüncül mimari görüşü ile uzmanlar sağlayabiliriz.

Daha fazla bilgi almak için; bilgi iletişim formu doldurun veya 0(216) 906 03 17 numaralı telefondan bizi arayınız.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle İletişime Geçin